Region
Europe - Central

Date/Time (America/Los_Angeles)
Date(s) - 2022 Jun 25
10:00 am - 07:00 pm

Format
Not Applicable

Categories
Judge Conference

Event Image

Serdecznie zapraszamy na swoisty poligon treningowy dla sędziów podczas konwentu Stary Świat w Chorzowie!

Wydarzenie ma celu rozszerzenie wiedzy praktycznej sędziów – chcesz nauczyć się robić backupy? Jak odpowiadać na bardziej złożone calle? Może chcesz podpatrzeć techniki bardziej doświadczonych sędziów? A może zainteresuje Ciebie temat streamowania papierowego medżika? To wszystko i jeszcze więcej czeka Was podczas sobotnich turniejów!

Wydarzenie jest skierowane głównie do sędziów L1/L0 – jako, że mamy limitowane miejsce na konferencji (20 miejsc!) w przypadku większej ilości zgłoszeń, oni otrzymają priorytet. Dodatkowo będę bardzo wdzięczny za umieszczenie w zgłoszeniu informacji w czym chcielibyście się podszkolić – przygotowujemy się pod Was.

Nasze stoisko będzie dostępne od 10:00 do 19:00 – nie mamy sztywnego harmonogramu. Będziemy realizować scenariusze sędziowskie na bieżąco jak i również na życzenie. Oby otrzymać zestaw kart promocyjnych należy ukończyć równowartość 180 minut scenariuszy/szkoleń i posiadać przynajmniej status L1 w dniu konferencji.

Read More

Apply to this Event

If you are interested in applying for this event, please make sure you are logged in to do so.

If you are interested in applying for this event, please make sure you are logged in to do so.

Accurate information is the responsibility of the tournament organizer for each of their respective events. If you have any questions or concerns please contact the organizer directly.